ALFA kurss – jau septembrī!

Kategrorija: Jaunumi

alpha_logo2014.gada 24.septembrī sākas draudzes „Dzīvības Avots” ALFA kursa jaunā sezona. Pirmais šāds kurss mūsu draudzē notika pavasarī. Cilvēki, kas to apmeklēja, bija ļoti apmierināti ar tur piedzīvoto un uzzināto, jo

 

ALFA –

TĀ IR IESPĒJA ATKLĀT SAVAS DZĪVES JĒGU!

 

Vēsturiski ALFA kurss radās vairāk nekā pirms 30 gadiem Lielbritānijā. Lielāko konfesiju Baznīcas un kristīgās organizācijas visā pasaulē ir atklājušas sev ALFA kursu par vienkāršu un interesantu veidu, kā sekmīgi iepazīstināt cilvēkus ar kristīgās ticības pamatvērtībām. Tas ir 10 nodarbību cikls. Katrā tikšanās reizē tiek baudīta kopīga maltīte, notiek lekcija, kā arī pārrunas mazajās grupās par dzirdēto lekcijā. Kursa noslēgumā tiek rīkotas svinīgas vakariņas.

 

ALFA – tā ir brīva un draudzīga atmosfēra, te neviens jautājums nav draudīgs vai muļķīgs. ALFA kurss notiek bez dalības maksas ar iespēju ziedot kursa izdevumu segšanai.

 

Ja esat jauns kristietis vai vēl tikai meklējat Dievu, ja gribat uzzināt vairāk par kristietību un tās pamatdoktrīnām brīvā, nepiespiestā gaisotnē – ALFA kurss ir domāts tieši jums. Aiciniet sev līdz arī radus, draugus, paziņas, darba vai skolasbiedrus, pat ja tie Dievu nepazīst, jo šī ir lielisks iespēja Viņu iepazīt.

alfalogo400

Lai pieteiktos, aizpildiet, lūdzu, zemāk pieejamo anketu un nosūtiet uz e-pastu: t-margita@inbox.lv vai piesakieties telefoniski: 27834538 (Aivars) vai arī izdrukājiet anketu, aizpildiet un atdodiet Aivaram Treimanim ceturtdienās vai svētdienās pēc draudzes dievkalpojuma.

 

ALFA kursa pieteikuma anketa.

Vairāk par ALFA kursu uzzini ŠEIT.

Atbildēt