History Makers UNITED

Kategrorija: Kristīgi pasākumi

GATAVS_LV newNo 19. līdz 22.augustam Rīgas rajonā, nometņu centrā “Norkalni” jau piekto gadu notiks jauniešu nometne “History Makers United”.

 

“History Makers UNITED” ir nometne jauniešiem vecumā no 15 gadiem. Katru gadu tā pulcē apmēram 500 jauniešus no Latvijas un ciemiņus no citām valstīm. Nometne vienmēr notiek augusta beigās kā pēdējais lielais vasaras notikums pirms jaunās mācību sezonas sākuma. Šogad tā būs jau piektā “UNITED” nometne, kas četras dienas notiks nometņu centrā “Norkalni”.

 

Katru gadu pēc nometnes mums ir iespēja dzirdēt brīnišķīgas liecības no jauniešiem, kas piedzīvojuši Jēzu un kuru dzīves ir pozitīvi mainījušās. Ance raksta: Pirms devos uz nometni, Dievam savās lūgšanās lūdzu, lai nometnē es labi pavadītu laiku, iegūtu jaunus kristīgus draugus un spētu sajust Dieva klātbūtni. Ja godīgi, tad daudz necerēju, ka tas notiks. Vienu vakaru es beidzot sāku just, ka Dievs ir man pieskāries. Visvairāk jutu Dieva klātbūtni tieši pēdējā slavēšanas vakarā. Ļoti nozīmīgas bija arī cilvēku aizlūgšanas par mani un manu veselību. Ļoti īpaša bija lūgšanu istabiņa un pielūgsme tur. Pēc nometnes esmu izlēmusi doties uz iesvētes mācību savā baznīcā. Par to jau biju domājusi sen, bet vienmēr man bija atrunas to nedarīt.  Tagad es to izdarīšu.

 

Šī gada nometnes tēma ir “LIGHT” (“GAISMA”). Mat. 5:14 ir teikts: “JŪS ESAT PASAULES GAISMA; PILSĒTA, KAS STĀV KALNĀ, NEVAR BŪT APSLĒPTA”. Pirmkārt – katrs kristietis individuāli ir gaisma. Mēs ļaujam gaismai spīdēt caur saviem vārdiem un darbiem. Taču, vai esi domājis, ka tā nav mūsu pašu gaisma, bet tas ir Jēzus, kas spīd mūsos? Otrkārt – kad sanākam kopā, mēs izveidojam pilsētu, kura spīd tik spoži, ka visi to redz. Draudze ir visspožākā pilsēta, kas izgaismo pasauli mums apkārt. Nometnes mērķis šogad ir iedegt šo gaismu jauniešu sirdīs.

 

Šajā nometnē mēs sagaidām, ka Dievs varenā veidā darbosies savu bērnu vidū. Kopā slavēsim Dievu, klausīsimies Viņa Vārdu, lūgsim viens par otru, piedalīsimies dažādās aktivitātēs un sporta spēlēs, garšīgi paēdīsim un izbaudīsim dienas draudzīgā vidē. Nometnē kalpos “History Makers” komanda un dažādi ciemiņi no Latvijas. Arī šogad īpašais viesis būs visu iemīļotais jauniešu mācītājs Gareth Hayes no Īrijas.

 

Viens no pagājušā gada dalībniekiem liecināja: “Nometnē visvairāk man patika brīvā, nepiespiestā atmosfēra. Slavēšana un dievkalpojumi nebija ielikti rāmīšos un Svētais Gars varēja tajos pieskarties cilvēkiem. Ļoti patika lūgšanu istabiņa, tas, ka pat pēc vakara dievkalpojuma bija iespējams vēl kopā tuvoties Dievam. Patika, ka tas bija tāds intensīvs garīgās augšanas laiks.

 

Šogad “History Makers UNITED” svin savu piecu gadu jubileju. Kopā ar Tevi vēlamies to labi nosvinēt un pateikties Dievam, tādēļ aicinām ikvienu pievienoties mums šajos svētkos!

 

Nometnē var piedalīties jaunieši, sākot no 15 gadu vecuma. Lētāka reģistrācija iespējama līdz 20.jūlijam. Vairāk informācijas un reģistrācija nometnes mājas lapā: www.historymakers.lv

 

UNITED2015 plakāts_LV

Atbildēt