Kalpošanas sievietēm jaunā sezona ir klāt!

Kategrorija: Māsu sadraudzība

jurmalatitulMīļās māsas!

 

4.oktobrī notiks šīs sezonas pirmā māsu kalpošana. Tās tēma – Jo tumšāks ārā, jo gaišāks iekšpusē. Runāsim par to, kā saglabāt gaismu sevī un dāvāt to citiem. Par šo tēmu būs gan Dieva Vārds, gan praktiski padomi.

 

Šoreiz plānojam doties nelielā, kopīgā pārgājienā gar jūras krastu un pavadīt laiku svaigā gaisā, sarunās, liecībās un sadraudzībā. Līdz Jūrmalai un atpakaļ dosimies ar vilcienu, bet ar kājām veicamais attālums iecerēts pavisam neliels (būs pa spēkam katrai). Tā kā laiks kļuvis vēsāks, padomājiet par siltu, bet kustībām ērtu apģērbu, un nelielu, pārgājiena apstākļiem atbilstošu cienastu, ko baudīsim pārgājiena laikā. Droši varat aicināt līdzi arī kādu draudzeni, kas Jēzu vēl nepazīst.

 

No Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas plānojam izbraukt ar vilcienu Rīga – Sloka plkst. 12.16. Brauksim līdz pieturai Jaundubulti, bet pēc tam dosimies ar kājām līdz Vaivariem. Ērtības labad Pārdaugavas un Jūrmalas pusē dzīvojošās māsas var pievienoties Jūrmalā vai iekāpt norunātajā vilcienā pa ceļam. Atgriešanās Rīgā plānota ap plkst. 18. Līdz ar to būs pietiekami daudz laika, lai izpildītu pilsoņa pienākumu un piedalītos Saeimas vēlēšanās no rīta vai vakarā.

 

Lai nerastos šaubas par to, vai pārgājiens notiks (laika apstākļu dēļ), piektdienas vakarā saņemsiet īsziņu. Savu kontaktinformāciju, lūdzu, svētdien pēc dievkalpojuma atstājiet Vinitai! Sliktu laika apstākļu gadījumā, kalpošana notiks Daugavpils ielas telpās (Daugavpils iela 10/12) plkst. 12.

Atbildēt