jauniesi-newPietura ir vieta, kur cilvēki gaida tramvaju, trolejbusu, autobusu vai citu transportu, lai tas aizvestu viņus līdz vēlamajam galamērķim. Arī jauniešu vakari “Pietura” draudzē “Dzīvības Avots” ir vieta un laiks, kur jauni cilvēki var uz brīdi apstāties, padomāt par svarīgo un vienkārši atslēgties no ikdienas steigas. Tā ir vieta, kur tu vari būt kopā ar draugiem un interesanti pavadīt laiku. Bet pats galvenais – “Pietura” ir vieta, kur cilvēks var sastapties ar dzīvo Dievu, piedzīvot Viņa klātbūtni. Un šis piedzīvojums palīdzēs tev nokļūt līdz tavas dzīves galamērķim.

 

“Pieturā” tu varēsi iepazīties ar citiem jauniešiem, būt jaunu un radošu cilvēku sabiedrībā, klausīties Dieva Vārdu, slavēt Dievu dziesmā un mūzikā, piedalīties skečos (miniizrādēs), iesaistīties citās aktivitātēs. Reizēm tiek organizēti pasākumi kopā ar citu draudžu jauniešiem vai īpašas jauniešu lūgšanu sapulces. Tā kā šīs aktivitātes nav regulāras, visjaunāko informāciju vienmēr varat iegūt “Pieturas” Facebook lapā.

 

Laiku pa laikam draudzes jaunieši pēc svētdienas dievkalpojuma rīko Jauniešu kafejnīcu, kurā sadraudzību pie tējas un uzkodām var izbaudīt ikviens draudzes apmeklētājs. Ienākumi (brīvprātīgi ziedojumi) tiek izlietoti draudzes jauniešu kalpošanas darbam.

 

Šobrīd regulāri “Pieturas” pasākumi uz laiku ir pārtraukti paaudžu maiņas dēļ. Sekojiet informācijai!

 

Par “Pieturu” zvaniet:
Albertam un Renātei Iskenderoviem
Tālrunis: 28235326 (Alberts); 28235324 (Renāte)
e-pasts: albertsiskenderovs@gmail.com

 

Tev ir brīvs piektdienas vakars? Tad atnāc un atved līdzi arī draugus! Satiksimies “Pieturā”!