Māsas atklāj sezonu Pakavciemā!

Kategrorija: Māsu sadraudzība

logo_lielsMīļās māsas!

 
3.oktobrī notiks šīs sezonas pirmā māsu kalpošana, kas plānota kā sadraudzības pēcpusdiena atpūtas bāzē Pakavciems Jaunmārupē.

 
Šoreiz vairāk laika pavadīsim sadraudzībā un sarunās, plānosim māsu kalpošanas darbu šai sezonai un mazliet parunāsim par sapņiem – kopīgiem un personiskiem.

 
Dievs katrai no mums ir devis kādu sapni, ko piepildīt. Runāsim par to, kāds ceļš līdz tam ejams, kā nepazaudēt sapņus, kā sadarboties ar Dievu, kā gaidīt, kā uzmundrināt citus.

 

Ja laika apstākļi būs labi, varēsim baudīt ne tikai līdzpaņemto cienastu, bet arī svaigu gaisu. Vakara gaitā būs iespēja nopērties pirtiņā. Tāpēc padomājiet par ērtu un siltu apģērbu, kā arī paņemiet līdzi visu, kas nepieciešams pirtij. Droši varat aicināt līdzi kādu draudzeni, kas Jēzu vēl nepazīst.

 

Līdz Jaunmārupei un atpakaļ dosimies ar autobusu, bet tālāk (nepilnus 5km) organizēsim automašīnas. Līdzīgi rīkosimies arī mājupceļā. Pasākumam esam plānojušas 4 – 4,5 stundas (no plkst. 16 līdz aptuveni 20.30).

 

No Rīgas līdz Jaunmārupei brauksim ar satiksmes autobusu Nr.10 vai Nr.55, kas atiet plkst. 14.43 (Nr.10) vai 14.57 (Nr.55) no Elizabetes ielas pieturas (Elizabetes un Satekles ielas stūris). Jābrauc līdz pieturai Mūzikas un mākslas skola. Ērtības labad Pārdaugavas pusē dzīvojošās māsas var pievienoties jau Jaunmārupē vai iekāpt norunātajā autobusā pa ceļam. Atgriešanās Rīgā plānota ap plkst. 21.

 

Savu dalību un kontaktinformāciju, lūdzu, pieteikt Vinitai personīgi vai uz e-pastu vinita.glizdeniece@gmail.com līdz 27.septembrim. Tāpat, lūdzu, norādīt, vai brauksiet ar personisko auto vai sabiedrisko transportu.

 

Dalības maksa – 3 eiro, bet, ja jums nav iespējas samaksāt šo naudiņu, tas nekādā gadījumā nav šķērslis, lai piedalītos.

pakavciems1

Atbildēt