Māsas, tiekamies decembrī!

Kategrorija: Māsu sadraudzība

masas decMīļās māsas!

 

Mūsu ikmēneša tikšanās notiks
6.decembrī, plkst. 17, Daugavpils ielā 10/12.

 

Droši vien katra no mums kaut reizi iedomājusies, ka dzīvojam visai sarežģītā laikā – visapkārt dzird karu un nemieru daudzināšanu, ziņas par zemestrīcēm un plūdiem, ikdienā piedzīvojam, ka cieņa un mīlestība līdzcilvēkos strauji izzūd, bet to vietā ienāk steiga, stress, nemiers un bailes. Cik gan ļoti tas sasaucas ar Bībelē rakstīto (Mateja ev. 24-6/14).

 

Jā, mēs dzīvojam nopietnā laikā, tāpēc arī mums kā sievietēm derētu padomāt par to, ka varbūt tieši šī laika dēļ atrodamies tieši tur, kur esam, un darām to, ko darām/nedarām? Bet, vai mēs apzināmies un piepildām to, ko no mums sagaida Dievs? Par to runāsim šoreiz un atbildes uz svarīgajiem jautājumiem meklēsim, ņemot talkā Esteres grāmatu.

 

Tā kā tiksimies jau pirmssvētku un Adventa noskaņās, neizpaliks arī omulīgas aktivitātes – līdzpaņemto gardumu baudīšana, piedalīšanās nelielā loterijā un citas jaukas nodarbes. Tā kā nesen mūsu draudzi papildinājis kāds mazs jaunpienācējs, šajā pēcpusdienā sveiksim viņa māmiņu un sarūpēsim viņai jauku pārsteigumu!

 

Lai tikšanās izvērstos nesteidzīgi jauka un interesanta, šoreiz neliels mājasdarbs:

  • mājās pārlasīsim Esteres grāmatu,
  • sarūpēsim mazītiņu, bet jauki iesaiņotu dāvaniņu loterijai,
  • sagatavosim nelielu ziedojumu bēbīša dušai (baby shower),
  • paņemsim līdzi gardu cienastu un varbūt uzaicināsim arī kādu draudzeni.

 

Vairāk par draudzes “Dzīvības Avots” kalpošanu sievietēm uzzini šeit.

Atbildēt