Pieturas stāsti. Baibas stāsts. Edija stāsts

Kategrorija: Jauniešu Pietura

baibatitulPēc uzaicinājuma uz jauniešu vakaru „Pietura”, ilgi domāju – braukt vai nebraukt. Pēc darba biju nogurusi. Tajā īpašajā piektdienā par nogurumu lielāka bija vēlme aizbraukt. Braucot transportā daudzkārt pārdomāju, vai patiešām braukt! Pirmā reize bija īpaša, bija prieks redzēt tik daudz un superīgus cilvēkus vienkopus. Patīkami redzēt smaidīgus cilvēkus, sajust Dieva klātbūtni. Ja arī ne sākumā, tad līdz pasākuma beigām gan visi bija smaidīgi un piepildīti!

 

Jauniešu vakars „Pietura” man nozīmē daudz, jo tā ir iespēja atjaunot attiecības ar cilvēkiem, iepazīst jauniešus no draudzes, pavadīt svētīgu laiku ar viņiem. Ilgu laiku es sev iestāstīju, ka man nevienu nevajag, ka ar visu tieku galā pati, jo esmu gudra un stipra. Bet Dievs mani atveda īstajā vietā! 🙂

 

ZINU TIKAI VIENU, KA DIEVAM IR ĪPAŠS PLĀNS MUMS JAUNIEŠIEM, UN, JA TĀ NEBŪTU, MĒS NEATRASTOS TUR, KUR ESAM!

 

edijstitul„Pieturā” esmu jau sen, tāpēc īsti neatceros pirmo reizi, bet tik un tā vienmēr izbaudu laiku tur. Eju uz „Pieturu”, lai satiktu pārējos pieturniekus. Tas arī man tur vislabāk patīk – satikt draugus. Patīk tas, ka, lai gan esam dažādi cilvēki, atmosfēra vienmēr ir brīva. Vislabāk „Pieturā” man patīk vienkārši pasēdēt kopā un parunāties. Protams, parasti jau ir kāda tēma par ko tiek runāts. Vēl „Pieturā” ir pielūgsmes laiks un kāds dalās ar Dieva Vārdu. Pielūgsmes laiks parasti ir īpašs. Man jau patīk…

 

Es ceru, ka nākotnē „Pietura” kļūs vēl foršāka, piemēram, ar masāžas krēsliem, lai nesāp mugura, kamēr jāgaida. 🙂 Un vēl es ceru, ka mēs, pieturnieki, pieaugsim skaitā un būs vēl vairāk dažādu foršu cilvēku.

 

Nu tas apmēram par to, kas notiek „Pieturā”. Patiesībā jau jāatnāk pašam, lai sajustu un izbaudītu svaigo „Pieturas” gaisu.

 

Vairāk par Pieturu uzzini šeit.
Pieturas fotomirkļi.

Atbildēt