Pieturas stāsti. Ilvas stāsts

Kategrorija: Jauniešu Pietura

ilvatitulJa man vienā vārdā būtu jāizskaidro, kas ir „Pietura”, es to raksturotu vienkārši – ģimene! Jo mēs šeit esam tik dažādi, bet tomēr mūs vieno kas kopīgs – Dievs! Mēs esam, lai būtu par svētību citiem.

 

Kad pirmo reizi devos uz „Pieturu”, es uztraucos, jo nevienu nepazinu. Bet, kad iegāju zālē, pie manis pienāca jauniešu vadītāja un mīļi apskāva. Biju tik ļoti pārsteigta par viesmīlību, ko tik sen draudzē nebiju sajutusi. Tad vēlāk pie manis pienāca viena meitene un runāja ar mani tā, it kā mēs būtu ļoti labi pazīstamas. Un es atkal biju pārsteigta par atvērtību, ar kādu tiku sagaidīta. Bija gan slavēšana, gan Dieva Vārds. Šajā „Pieturas” vakarā tika svinēta vienas ģimenes brāļa un māsas dzimšanas diena. Bija kūkas un spēles. Atmosfēra bija tik patīkama. Sen nebiju jutusies tik pieņemta, nebiju redzējusi tik daudz kristīgu jauniešu.
Tajā vakarā iepazinos ar daudziem, kuru vārdus neatceros. 😀 Bet Dievs svētīja, ka tajā vakarā iepazinos arī ar cilvēkiem, kuriem šodien ir īpaša vieta manā sirdī. Pēc „Pieturas” devos uz mājām smaidīdama un pateikdamās Dievam par to, ka Viņš mani atveda uz šo vietu! Kopš tās reizes cenšos neizlaist nevienu jauniešu tikšanos un draudzes dievkalpojumu! Tās ir manas garīgās mājas, mana ģimene!
„Pietura” ir vieta, kur varu būt pati un mani neviens par to nenosoda. Tā ir vieta, kur es mācos pieņemt, mācos dot, mācos mīlēt, mācos pastāvēt, mācos palīdzēt! Tā ir mana pirmā kalpošana draudzē un vismīļākā!

 

Jā, man patīk sapņot, bet es ticu, ka šī ir vieta, kur notiks brīnumi, kur būs izlaušanās, kur būs jauns sākums, kur būs atjaunošanās, kur būs stipra ticība, kur būs jaunas spārnu vēdas ikvienam. Tā būs vieta, kura būs pilna sirdīm, kas deg pēc Dieva, kas gatavas kāpt ārā no sālstrauciņa un darīt Tēva gribu! Bet, kurš saka, ka tas jau nenotiek? Par to vari pārliecināties pats atnākot un piedzīvojot!

 

Vairāk par Pieturu uzzini šeit.
Pieturas fotomirkļi.
 

ilva1a

Atbildēt