Pieturas stāsti. Žanetes stāsts

Kategrorija: Jauniešu Pietura

zhanetetitulĪsti neatceros savu pirmo reizi jauniešu vakarā „Pietura”, bet atceros vienu no pirmajām reizēm. Bija 2013.gada septembris, tikko biju pārvākusies no Talsiem uz Rīgu, viss priekš manis bija jauns, tikko biju sākusi apmeklēt draudzi „Dzīvības Avots”. Man septembrī ir dzimšanas diena, tāpēc tieši savā dzimšanas dienā jauniešu vakarā nebiju, jo to pavadīju kopā ar draugiem no Talsiem. Taču pēc nedēļas ierados jauniešu vakarā. Visus jauniešu vēl nepazinu, tikai lēnām sāku iegaumēt vārdus, kad pēkšņi Ilva mani izsauca priekšā un apsveica dzimšanas dienā jauniešu vārdā! Tas priekš manis bija kaut kas īpašs, ņemot vērā, ka šajā lokā biju jauniņā. Tomēr ievērota, pieņemta un mīlēta! Visu vakaru par to vien priecājos, jo pat dāvaniņa bija manā mīļākajā krāsā un kartiņas apakšā bija rakstīts: Tavi jaunieši. Liels smaids rotāja manu seju.

 

Man patīk aiziet uz „Pieturu” un redzēt, ka draudzē ir tik daudz jauniešu. Vienmēr jauniešu vakaros ir padomāts par spēlēm, sadraudzību, slavēšanu, uzrunājošu Vārdu, un arī Dievs vienmēr ir mūsu vidū, Viņš darbojas! Jauniešu vakaru laikā esmu daudz smējusies, priecājusies, iepazinusi Brīnišķīgus (ar lielo B) cilvēkus, kuri ir tik patiesi un mīlestības pilni Kristus sekotāji! Mani vienmēr īpaši uzrunājusi slavēšana, un vienmēr iepriecina tie brīži, kad jaunieši liecina par to, ko Dievs viņu dzīvēs darījis. Arī turpmāk es vēlētos vairāk dzirdēt tieši liecības no katra jaunieša dzīves, nevis pamācības vai teorijas, kā katram būtu jādzīvo, jo to jau tāpat dzirdam katru dienu.

 

Ceru, ka arī turpmāk „Pieturā” varēsim vēl vairāk ar jauniešiem daudz ko darīt kopā – gan lai iepriecinātu viens otru piektdienas vakaros, gan lai iepriecinātu citus Rīgas iedzīvotājus! Prieks par katru jaunieti, kas atradis savu dzīves jēgu Dievā un turpina to meklēt un vairāk izzināt kopā ar citiem jauniešiem, kas mīl Dievu!

 

Vairāk par Pieturu uzzini šeit.
Pieturas fotomirkļi.

Atbildēt