davanasnodieva2Mīļās māsas!

 

Šīs sezonas noslēguma tikšanās notiks
16.maijā plkst. 17, Daugavpils ielā 10/12.

 

Tikšanās tēma –
Dieva dotās dāvanas (dotības, talanti, prasmes) – kā tās lietot un attīstīt, lai būtu par svētību daudziem.

 

Katra no mums noteikti ir apveltīta ar kādu Dieva dotu dāvanu, talantu, nodarbošanos, vaļasprieku, ar kuru varam būt par svētību citiem. Varbūt, ka Tu lieliski šuj, adi, tamborē vai nodarbojies ar citiem rokdarbiem, varbūt Tava aizraušanās ir fotografēšana vai filmēšana, iespējams, ka Tev padodas frizūru veidošana vai ziedu kārtošana, bet varbūt Tu cep gardas kūkas, iekārto interjeru vai dārzu, raksti dzeju, saceri mūziku utt., bet par to zina tikai nedaudzi.

 

Šajā tikšanās reizē runāsim par to, kā atklāt sevī jaunas dotības, kā tās attīstīt un pilnveidot, kā neturēt sveci zem pūra, bet dalīties ar citiem, iepriecinot un esot par svētību.

 

Tāpēc lūgums katrai padomāt, kā pastāstīt citām par savu aizraušanos, nodarbošanos, vaļasprieku, kā to parādīt, nodemonstrēt un darīt zināmu citām māsām.

 

Vakara gaitā, kā vienmēr, meklēsim, ko par šo tēmu saka Dieva Vārds. Prezentēsim savus vaļaspriekus gan stāstot un rādot, gan dodot nogaršot vai pielaikot, gan daloties ar padomiem un pieredzi. Būsim atvērtas un radošas, pavadot laiku sadraudzībā un baudot līdzpaņemto cienastu.

 

Šajā pavasarīgajā pēcpusdienā iepriecināsim arī kādu topošo māmiņu ar bēbīša dušu (neaizmirsīsim nelielu dāvaniņu ziedojuma veidā).

 

Sāksim plkst. 17.

Atbildēt