Sveiciens no Daniēla un Damarisas! – 2.vēstule

Kategrorija: Mūsējie pasaulē

liamDārgie draugi Latvijā!
Sveiciens no Argentīnas!

 

Ilgi neesam rakstījuši. Iemesls – mūsu bērni pārcēlās uz citu dzīvokli un tur kādu laiku nebija pieslēguma internetam. Paldies visiem, kas ir mums rakstījuši un piedodiet, ja kādam neesam atbildējuši.

 

Vispirms slava Dievam – mūsu mazdēls Liams ir mājās no slimnīcas. Puika aug un mēs visi priecājamies. Haela un Felipe jau sāk iepazīt, ko nozīmē būt dežurantiem nakts maiņā.

 

Mums viss ir kārtībā. Nadīne tagad ir Kordovā kopā ar saviem radiniekiem, bet mēs ar Damarisu Buenosairesā. Es bieži braucu sludināt dažādām draudzēm. Situācija Argentīnā nav visai laba. Ir politiskas un ekonomiskas grūtības, taču, neskatoties uz to, Svētais Gars darbojas. Cilvēki tiek glābti, ticīgie kalpo Dievam vai gatavojas kalpošanai. Šobrīd ir 250 kandidātu pasaules misijai. Priecē, ka ir daudz pusaudžu, kas gatavi kalpot musulmaņu vidū Krievijā. Protams, tas ir liels izaicinājums, bet šķiet, ka Dievs gatavo jaunu misionāru vilni.

selfijs

Jūs „Dzīvības Avotā” droši vien atcerieties stāstu par mūsu draugu, kuri kalpo kā misionāri Spānijā, dēlu Federiku. Viņam tika veikta operācija un transplantēti astoņi orgāni. Operācija ilga 17 stundas un bija veiksmīga. Diemžēl sliktas asinsrites dēļ nācās amputēt kāju. Tas ir ļoti smagi visiem, īpaši vecākiem Eduardo un Edītei.

 

Mūsu draugs Devids Letheberijs ziņo, ka no 31.jūlija atstāj misionāra kalpošanu Dieva Asamblejā, bet turpinās kalpot, lai uzrunātu musulmaņus ar Jēzus Evaņģēliju. Viņi lūdz jūs aizlūgt par septembrī paredzēto misijas braucienu uz Afganistānu.

 

Skumstam pēc Latvijas, lai gan jūtam, cik grūti šoreiz būs atstāt mūsu bērnus un mazdēlu. Lūdziet, lai Dievs sūta kādu, kas varētu palīdzēt Haelai ar bērniņu, kad viņai būs jāatgriežas darbā. Argentīnā dzemdību atvaļinājums ir tikai trīs mēneši. Septembra sākumā viņai jāatgriežas darbā.

dany-felipe-liam

Vienmēr esam priecīgi dzirdēt arī kādas ziņas no jums. Neskatoties uz to, ka Argentīna neuzvarēja pasaules čempionātā futbolā, mēs joprojām esam priecīgi Kungā! 😀 Žēl, ka daži mūsu draugi Latvijā juta līdzi Brazīlijai. Nu, labi. Piedosim viņiem. 🙂

futbols

Lūdziet arī par mums. Damarisa kopā ar Nadīni aizbrauc no Argentīnas 1.septembrī un brauks caur Kanādu. Es aizlidoju 17.septembrī. Priecē, ka jau 16 studentu ir pieteikušies Kalpošanas skolā. Gribu jūs iedrošināt, lai jūs iedrošinātu citus draudzē, ka neviens nepalaistu garām iespēju šogad mācīties BSM. Mēs jūtam, ka tas būs ļoti labs laiks tiem, kas tur mācīsies un kalpos. Lai Dievs turpina svētīt šo skolu.

 

Paldies par draudzību, atbalstu un jūsu lūgšanām. Mēs jūs mīlam.
Opa Daniels un Oma Damarisa

gimene

Atbildēt