Sveiciens no Daniēla un Damarisas!

Kategrorija: Mūsējie pasaulē

Da&DaJau ziņots, ka mūsu draudzes mācītāji Daniels un Damarisa Pedrazas maija beigās devās uz dzimto zemi Argentīnu, lai sagaidītu nākam pasaulē savu mazbērniņu. Tāpēc viņi nevarēja piedalīties evaņģelizācijas pasākuma „No mīnusa uz plusu” noslēguma nedēļā ar evaņģēlistu Nātanu Morisu, kaut ļoti to vēlējās. Daniels ieguldījis daudz darba šā pasākuma veidošanā – viņš bija organizācijas komitejas loceklis un atbildēja par lūgšanu tīkla radīšanu visā Latvijā. Esam saņēmuši Daniēla un Damarisas vēstuli no Argentīnas, ar sveicieniem visiem draudzes cilvēkiem.

 

****

 

Sveiki, dārgie draugi no „Dzīvības Avota”!

 

Vispirms apsveicu jūs visus ar brīnišķīgi aizvadītu pasākumu „No mīnusa uz plusu”. Visos komentāros, ko esmu lasījis, redzams, ka tas bija īpašs notikums, kuru atcerēsies visi. Vēl viens solis ceļā uz Atmodu, kas satricinās Latviju un visas apkārtējās zemes. Apsveicu jūs vēlreiz un pateicos Dievam par jums.

 

Žēl, ka nevarējām būt kopā ar jums. Ja gadās piedzīvot to, ko citi sauc par „svēto skaudību”, tad varam teikt, ka arī mums tāda bija. 🙂 Taču mēs esam ļoti priecīgi, ka jūs varējāt būt, un katrs varēja piedalīties šajā pasākumā saskaņā ar to, kā Dievs parādīja un vadīja.

 

Pateicos Dievam par mācītājiem Modri un Baibu, par to redzējumu, ko Dievs viņiem devis. Lai Dievs palīdz staigāt saskaņā ar šo redzējumu un piepildīt Dieva gribu.

 

Protams, ļoti žēl, ka palaidām garām „No mīnusa uz plusu”, tomēr pateicos Dievam, ka Viņš atļāvis man būt šeit šajā laikā. Jau tūlīt, kā atlidoju, sapratu, ka Dievs to gribēja. Es nevaru iedomāties, ko Haele un Felipe darītu, ja manis šeit nebūtu. Būtu gari izstāstīt visus notikumus, kas notika, pirms es atbraucu. Kādreiz par to pastāstīšu, kad būsim kopā ar jums Latvijā.

 

Slava Dievam, Laiamam, mūsu mazdēlam, tagad ir labi. Pirmās divas dienas situācija bija ļoti slikta. Ārsti bija ļoti noraizējušies. Taču pēc tam, kad lūdzām cilvēkus aizlūgt, viss mainījās, un ārsti bija izbrīnīti, ka viņam ļoti strauji kļuva labāk. Šobrīd viņš vēl ir reanimācijā, taču strauji norit atjaunošanās process. Turpinām lūgt par pilnīgu izveseļošanos.

 

Slimnīcā viņš būs vēl 4 – 6 nedēļas. Pagaidām katru dienu pavadu meitu uz slimnīcu (stundas brauciens ar autobusu), lai viņa varētu pavadīt laiku kopā ar viņu. Meitas vīrs strādā un palīdzēt nevar. Vēlreiz saku – ko gan viņi iesāktu bez manis? Pateicos Dievam, ka Viņš deva gudrību atbraukt agrāk. Un pateicos arī jums par sapratni un atbalstu.

 

Damarisa vēl ir Kanādā. Būs šeit jūlija sākumā. Pagaidām ir maz brīva laika, taču, kad varu, apmeklēju draudzes, lai pastāstītu par mūsu kalpošanu Latvijā. Aizlūdziet, lūdzu, lai Dievs palīdz paveikt tās lietas, kuru dēļ es arī šeit atrodos.

 

Sveiciens visiem draudzē! Paldies visiem, kas mums rakstīja, bet visvairāk paldies par jūsu aizlūgšanām un mīlestību. Mēs jūs mīlam un ilgojamies pēc jums!

 

Daniels, Damarisa un Nadīne Pedrazas

Atbildēt