Vasaras svētki ar Nātanu Morisu!

Kategrorija: Kristīgi pasākumi

nathanmorissStarptautiski pazīstamais evaņģēlists Nātans Moriss (Nathan Morris) atgriežas Rīgā, lai evaņģelizācijas pasākuma „No mīnusa uz plusu” ietvaros piedalītos Latvijas Evaņģēliskās Alianses (LEA) un draudzes „Dzīvības Avots” rīkotajos evaņģelizācijas dievkalpojumos, kas notiks Ķīpsalas starptautiskā izstāžu centra hallē no 10. – 14. jūnijam. Dievkalpojumiem dots intriģējošs nosaukums – “Vasaras svētki kopā ar Nathan Moriss”.

Nātans ir mācītāja dēls, kurš bija pagriezis Dievam muguru un dzīvoja grēka dzīvi, līdz kādu dienu 2002. gadā Dieva spēks aizkāra viņu un pārmainīja uz visiem laikiem. Šajā dienā Nātans bija viens savu vecāku mājās. Pēkšņi pār viņu nāca Dieva uguns, un viņš tika nogāzts zemē. Pēc šī piedzīvojuma Nātans sāka sludināt Evaņģēliju uz ielām. Drīz pēc tam viņš sāka vadīt sestdienas vakara dievkalpojumus sava tēva draudzē. Cilvēki brauca no dažādām Lielbritānijas malām un šajos dievkalpojumos piedzīvoja jūtamu Dieva klātbūtni.

2006. gadā Nātans nodibināja kalpošanu Shake The Nations Ministries (www.shakethenations.com), lai sludinātu Evaņģēliju visā pasaulē. Savas kalpošanas laikā viņš ir piedzīvojis, ka vairāk nekā 100 000 cilvēku izdara izvēli nodot savu dzīvi Jēzum Kristum, kā arī redzējis daudzus neveselos dziedinātus Dieva Gara spēkā.

Pēdējos gadus Nātans Moriss dzīvo ASV, Mobilā, un kalpo kopā ar mācītāju Džonu Kilpatriku – vienu no 90. gadu Pensakolas atmodas līderiem. Viņu kopīgi izveidotā kalpošana Bay Revival organizē atmodas dievkalpojumus dažādās ASV pilsētās. Šīs kalpošanas rezultātā cilvēki tiek atbrīvoti no grēka varas, dziedināti no dažādām slimībām un piepildīti ar Svēto Garu.

Mēs ticam, ka Dievs arī šo dievkalpojumu laikā pagodinās Savu vārdu ar varenu spēku, zīmēm un brīnumiem.

 

Evaņģelizācijas dievkalpojumi notiks no 10. – 14. jūnijam Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā.
15.jūnijā dievkalpojums ar Nātana Morisa piedalīšanos kristīgā centra „Labā Vēsts” Lielajā zālē.

Pasākuma programma:

Otrdien, 10. jūnijā 19. 00 – dievkalpojums ar Nātanu Morisu
Trešdien, 11. jūnijā 19.00 – dievkalpojums ar Nātanu Morisu
Ceturtdien, 12. jūnijā 19.00 – Dievkalpojums ar Nātanu Morisu krievu valodā
Piektdien, 13. jūnijā 14.00 – pielūgsmes seminārs ar Lidiju Stenleju Marovu
Piektdien, 13. jūnijā 19.00 – dievkalpojums ar Nātanu Morisu tiem, kas jūtas jauni
Sestdien, 14. jūnijā 11.00 – seminārs sievietēm ar Lidiju Stenleju Marovu
Sestdien, 14.jūnijā 19.00 – dievkalpojums ar Nātanu Morisu
Svētdien, 15.jūnijā 17.00 – noslēguma pateicības dievkalpojums ar Nātanu Morisu

 

Būsim pateicīgi par jūsu lūgšanām un finansiālo atbalstu!

Konts ziedojumiem:

Biedrība „Latvijas Evaņģēliskā Alianse”
Reģ.Nr: 40008071054
SWEDBANK AS
BIC: HABALV22
Konts: LV91HABA0551004210895
Ar norādi: evaņģelizācijai

Paypal: lea@lea.lv

 

Uz dievkalpojumiem Rīgā tiks aicināti piedalīties cilvēki no visas Latvijas un arī no kaimiņvalstīm, lai piedzīvotu radikālu dzīves pārmaiņu – no mīnusa uz plusu – un svinētu to, ko Dievs jau būs paveicis visā Latvijā šīs evaņģelizācijas kampaņas laikā.

Kontaktinformācija:

Tālr. +371 2972655
Web: www.nominusauzplusu.lv

Modris Ozolinkevičs – direktors
modris@nominusauzplusu.lv

Ina Ralstone – Rīgas dievkalpojumu direktore
ina@nominusauzplusu.lv

 

Atbildēt